You are here: Home » Zdrowie i uroda » Jak być piękną i młodą przez dłuższy czas?

Jak być piękną i młodą przez dłuższy czas?

girl-in-white-1414088-m

To fakt, że czas jest dla nas naprawdę okrutny. Przecież już od około dwudziestego roku życia dziewczynom zanikają włókna kolagenowe. Z czym się to wiąże? Zaczynają się pojawiać pierwsze zmarszczki na naszych twarzach. Początkowo mimiczne, niezbyt widoczne, takie które nie przeszkadzają. Później coraz większe i głębsze. Zaczynamy czuć się nieatrakcyjne, odczuwamy upływający czas. Wszytsko zaczyna nas drażnić, nawet czytanie forum o działaniu pompy ciepła opinie, nie wybija nam zmarszczek z głowy.

Niektóre kobiety zaczynają myśleć o operacjach plastycznych. Wydaje im się, że to pomoże im wrócić do gładkiej cery z lat młodości. Niestety operacje plastyczne wcale nie sprawiają, że wyglądamy młodziej. Operacje te pozbawiają naturalnego piękna,  sprawiają, że kobiety wyglądają jak mumie. Musimy więc zrobić wszystko, aby starzeć się powoli. Jeżeli nasza skóra będzie nawilżona i odżywiona od najmłodszych lat – przyniesie to oczekiwane efekty na przyszłość.

Dbaj o skórę wokół oczu. /sxc.hu

Dbaj o skórę wokół oczu. /sxc.hu

Już jako  nastolatki powinnyśmy używać kremów nawilżających, aby nasza cera była promienna i odpowiednio odżywiona.  Musimy jednak pamiętać, aby kremy były jak najlepiej dopasowane do rodzaju skóry i wieku użytkowniczki.  Ma to na celu tak zregenerować i odżywić skórę, aby zaprocentowało to w przyszłości. Nie należy zapominać o tym, że w odpowiednim czasie powinnyśmy zacząć używać krem pod oczy. Zwłaszcza, gdy na twarzy  możemy  już zauważyć pierwsze zmarszczki. Nie chcemy by się pogłębiały. Taki krem można stosować także zanim pojawią się zmarszczki. Należy jak najlepiej nawilżać okolice oczu, aby była jak najdłużej zdrowa i jędrna.

Pielęgnacja twarzy i bardzo ważna. Odpowiednio zadbana cera wygląda świeżo, młodo i kwitnąco. Kobieca uroda jest delikatna i krucha. Należy o siebie bardzo dbać, aby utrzymać jak najdłużej młode, naturalne piękno. Nie potrzeba operacji plastycznych – wystarczy od najmłodszych lat używać odpowiednich kosmetyków. Warto także odżywiać się prawidłowo. To także ma ogromny wpływ na zdrowy wygląd.

Musimy pamiętać, ze krem nie jest jedynym kosmetykiem do twarzy, jaki używają kobiety. Wszyscy przecież wiedzą, że trzeba dokładnie zmywać makijaż, zwłaszcza przed pójściem spać. W nocy skóra ma odpocząć po ciężkim dla niej dniu. Nie należy jej dodatkowo, bezmyślnie obciążać. Czysta twarzy i delikatny krem na noc, który pomoże w pielęgnacji – to jest to!

1 Comment

  1. Moim zdaniem warto też wziąć udział w kursie przedłużania rzęs – https://lashdesign.pl/kursy-przedluzania-i-zageszczania-rzes/. Dzięki temu można zdobyć wiedzę i umiejętności, na których można później nieźle zarabiać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *