You are here: Home » Rozrywka i wesela » sposób na spędzenie wolnego czasu.

sposób na spędzenie wolnego czasu.

 Dużo z nas twierdzi, że w ogóle nie ma wolnego czasu.  Ciągle pracuje, albo się uczy, albo opiekuje się dzieckiem czy starszymi rodzicami. Jednakże wydaje mi się, że jest to zwykła wymówka na to, że nie chcemy po prostu uprawiać sportu. Nie chce nam się, dlatego nasz wolny czas spędzany jest w czterech ścianach, najlepiej przed telewizorem albo przed monitorem naszego komputera. Nic więc dziwnego, ze coraz więcej osób ma problem z otyłością. Zamiast wyjść na spacer i aktywnie spędzić czas, a przy tym utrzymać zdrową formę, wolimy kupować jakieś suplementy diety i myślimy, że tabletki załatwią całą sprawę. BŁĄD.

Ci, którzy twierdza, że bardzo by chcieli aktywnie spędzać czas ale za bardzo nie wiedza jak to zrobić, ponieważ w ich mieście nie ma możliwości powinni się zastanowić nad tym, co najbardziej lubią robić na świeżym powietrzu.

Jeśli mieszkacie w małej miejscowości nie martw się, że nie masz wiele możliwości. Wręcz przeciwnie. Jazda na rowerze, pikniki lub gry zespołowe to doskonała alternatywa na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi.

sxc.hu

sxc.hu

Kolejnym super pomysłem na spędzenie wolnego czasu są kajaki drawa, warunek jest jeden, potrzebujemy jeziora lub innego zbiornika wodnego.

Jeśli te sposoby nie przemawiają do ans za bardzo, możemy bardziej tradycyjne formy zastosować np. bieganie lub zwykły spacer. Ta druga forma wypoczynku jest szczególnie atrakcyjna dla starszych ludzi, którzy nie mają już siły na dużą aktywność. Chociaż nie ukrywam, że znam ludzi którzy nawet w wieku 80 lat jeżdżą na rowerze i bardzo sobie chwalą ten sport.

2 komentarze

  1. Cieszę się bo udało mi się niedawno naprawić mój rower, będę więc miał na czym pojeździć w najbliższym czasie. A wiosna rozkręca się na dobre. 😛

  2. My ze znajomymi wybraliśmy się ostatnio w Warszawie do tego parku rozrywki – https://www.tepfactor.pl/. Muszę przyznać, że było super 😀 Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy i na pewno jeszcze wrócimy 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Captcha *